Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Odnośnie kompa


dolar444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie kompa. mam ten komputer rok czasu o to jego parametry:

 

1.Zasilacz ATX_Fortron 300PNR ATX12v 300W

2.Płyta główna Gigabyte GA-H55M-S2H, 1.1, H55, LGA1156, mATX

3.Procesor Intel Core-i3 540 3.06GHz, 4MB, Box

4.Karta grafiki Sapphire Radeon HD5570 1GB DDR3

5.Ram 3GB Kingston DDR3 1333MHz

6.Dyska Twardy 3,5'' Hitachi 1TB 32MB SATA2 7200

7.Napęd DVD+/-RW Samsung SH-S223C SATA bulk

 

czy on jest dobry ? czy coś w nim zmienić czy narazie starczy ?

 

I pytanie czy Zasilacz jest dość dobry bo wydaje mi się ze mało Wat ma? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Opublikowano

Nie nie jest to komputer z Allegro. Dostalem go rok temu. Czyli jak jest dość dobry czy jednak nie ? Ma zaledwie rok jeszcze mu został rok gwarancji. ? a jeszcze jedno komputera bym nie kupil na pewno na allegro :).

Opublikowano

To dobrze. Ja to na twoim miejscu dołożył 1GB ramu bo zawsze się przyda, kupił coolera (Mugen 2), i kręcił jak oszalały. Jak jesteś niedzielnym graczem to nic nie zmieniaj. Tylko podkręcaj. No a później sprzedał bym GPU + 100zł i kupił bym GTX 260. No ale ja jestem nałogowym graczem :)

Opublikowano

Czyli az tak mocno zły nie jest :) dziękuje bardzo za odpowieź posłuży mi jeszcze. tylko mam pytanie bardziej znacie się odemnie jak jest na gwarancji sam moge dołożyć mu ram ?

Opublikowano
To dobrze. Ja to na twoim miejscu dołożył 1GB ramu bo zawsze się przyda, kupił coolera (Mugen 2), i kręcił jak oszalały. Jak jesteś niedzielnym graczem to nic nie zmieniaj. Tylko podkręcaj. No a później sprzedał bym GPU + 100zł i kupił bym GTX 260. No ale ja jestem nałogowym graczem :)
na tym zasilaczu?Propsy

 

Nie możesz bo stracisz gwarancje.Jakbyś chciał coś do niego coś wsadźić to grafa i zasilacz + ram i styknie

1318089609-U173186.png

By Heniek:>

Opublikowano

Zapytam się jeszcze o jedno. Dokładając ram ram musi być w parze np tak: 2 Gb i 2Gb czy może być tez tak 2GB i 1GB i 1GB ? komputer będzie czytał czy też nie ?

Opublikowano

Może być 2 gb + 1 gb nawet +512 RAM-u...

Kiedyś kupiłem komputer w Tesco ... (o ho ho dawno temu)

i z tyłu miał takie "plomby dwie" naklejki... to delikatnie odklejałem dokładałem ram i przyklejałem jak 3 razy się spalił tak 3 razy go naprawiali i 0 lipy bo ram który dokładałem zawsze wyjmowałem.

Ps. Siedzę właśnie na tym kaszlaku ^ ^

Opublikowano
Zapytam się jeszcze o jedno. Dokładając ram ram musi być w parze np tak: 2 Gb i 2Gb czy może być tez tak 2GB i 1GB i 1GB ? komputer będzie czytał czy też nie ?
Może.Ważne żeby były tej samej firmy i miały takie same parametry bo mogą NIE MUSZĄ występować problemy a na co je komu?:>

1318089609-U173186.png

By Heniek:>

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odnowie temacik bo mam pytanko. Czy na tym właśnie sprzęcie swoim co podałem zagram w BF3 na średnich chociaż ? lepiej oczywiście by było na wysokich. oczywiście multi ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...